-

DynaMesh-ENDOLAP 3D

dynamesh

Pro endoskopické (TEP)a laparoskopické (TAPP)techniky při reparacitříselné a stehenní kýly

line

DynaMesh®-ENDOLAP 3D

line

Efektivní, bezpečné a standardizované provádění operace

Optimální tvar

Tvarované síťové 3D implantáty pro reparaci tříselné a stehenní kýly pomocí endoskopické (TEP) a laparoskopické (TAPP) techniky operatérovi umožňují časově úsporný a účinný operační postup. Implantáty musí však i po operaci trvale zachovávat správnou anatomickou polohu, aby mohly dlouhodobě plnit svou funkci. V rámci mezioborové studie univerzitní kliniky v Aachenu proto byly zcela nově stanoveny a klinicky potvrzeny požadavky na tyto 3D implantáty. Použitím technologie DynaMesh ® , která umožňuje pooperační kontrolu polohy implantátu pomocí MRT, byla vyvinuta forma, která se optimálně přizpůsobí anatomii pacienta a je pro obě strany identická (vpravo i vlevo). DynaMesh ® -ENDOLAP 3D se po vypuštění pneumoperitonea anatomicky správně vytvaruje a přitom si v plném rozsahu zachová stabilizující funkci a překrývá defekty.

dynamesh

line

Standardizované umístění

Zabudované markery, které jsou nasměrovány na orientační body (ligamentum inguinale, vasa epigastrica inFerior a vasa iliaca externa), zajišťují u každého pacienta snadné, vždy správné, a tedy i standardizované umístění implantátu . DynaMesh ® -ENDOLAP 3D tak nabízí s ohledem na operační směrnice, klinické studie či záznamy v registrech další základ pro používání jednotné reparační techniky.

 

dynamesh

line

CURVATOR ®

Zvláštní požadavky se u těchto 3D síťových implantátů kladou na „ohýbanou zónu“ u ligamentum inguinale. Tento úsek, kde dochází k největší pooperační deFormaci, nesmí způsobit žádné komplikace při procesu vrůstání, musí tedy zůstat bez záhybů a zachovat si vysokou eFektivní porozitu. Pomocí technologie CURVATOR ® speciálně vyvinuté pro úseky zakřivení v sítích a integrované v DynaMesh ® -ENDOLAP 3D se implantát výborně přizpů - sobí novým anatomickým podmínkám i v „ohýbané zóně“. Jeho bezešvé, multielastické řešení neumožňuje jen plynulé polohování, nýbrž i anatomicky správné tvarování implantátu bez záhybů v průběhu desu±ace i po ní. Vysoká efektivní porozita technologie CURVATOR ® je zachována i v „ohýbaných úsecích“ se zvýšeným stlačením materiálu, takže se minimalizuje lokální tvorba zjizvené tkáně, a tím i riziko bolestivosti.

dynamesh

line

Použití a vlastnosti

dynamesh
DynaMesh®-ENDOLAP 3D Velikost 10 cm x 15 cm standard PV131015F1 balení = 1/1 ks
  Velikost 12 cm x 17 cm PV131217F1 balení = 1/1 ks
  Velikost 09 cm x 14 cm PV130914F1 balení = 1/1 ks
DynaMesh®-ENDOLAP 3D visible Velikost 12 cm x 17 cm PV121217F1 balení = 1/1 ks

Technické údaje

dynamesh

line


 
DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o.
Knínická 1577/8, 664 34 Kuřim | Česká republika
IČ: 63493179 | DIČ: CZ63493179 | telefon: 541 422 070 | fax: 541 422 071
tvorba www stránek emocio