-

Kongresy a celoústavní semináře 

Říjen 2020

29. - 31.10.2020 - XXIX. konference Sekce gynekologické endoskopie ČGPS ČLS JEP 2020 se zahraniční účastí

Společnost DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o. se - jako již každoročně - zúčastní konference Sekce gynekologické endoskopie v Olomouci. Těšíme se na Vaši návštěvu na našem stánku.

thumbnail_image001

Listopad 2019

14. - 15.11.2019 - Česká herniologická konference 2019, Olomouc

Společnost DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o. si Vás dovoluje pozvat na odbornou herniologickou konferenci v tomto termínu.

olom2

Říjen 2019

3. - 5.10.2018 - XXVIII. konference Sekce gynekologické endoskopie ČGPS ČLS JEP 2019 se zahraniční účastí

Společnost DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o. se zúčastní konference Sekce gynekologické endoskopie - zahraniční lektor Dr. med. Michael Anapolski, Kreiskrankenhaus Dormagen, Department of Gynecology přednese 4.10. v hlavním konferenčním sále příspěvek na téma „Pectopexy: The Alternative Way of Apical Defect Correction - Pectopexe jako alternativní cesta řešení apikálního defektu".

olom

Říjen 2018

25. - 27.10.2018 - XXVII. konference Sekce gynekologické endoskopie ČGPS ČLS JEP 2018 se zahraniční účastí

Společnost DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o. se zúčastní konference Sekce gynekologické endoskopie - zahraniční lektor Prof. Dr. med. Alexander Mustea, vice director University Hospital Greifswald, Germany,  Department of Gynecology and Obstetrics přednese 26.10. ve 13.15h v hlavním konferenčním sále příspěvek na téma „New aspects in the control of Adhesion and Bleeding in the Gynecology - Nové aspekty kontroly adhezí a krvácení v gynekologii“.

kongres_516_motiv

Prosinec 2017

7.12.2017 - Celostátní konference s mezinárodní účastí XXVI. česká urogynekologie 2017

Společnost Dahlhausen CZ Vás srdečně zve na Celostátní konferenci XXVI. česká urogynekologie 2017 v hotelu Clarion, Praha. Máme tu čest být jedním z partnerů kongresu.

kongres_504_motiv

Listopad 2017

2. - 3.11.2017 - IV. Česká herniologiká konference, Olomouc

Společnost Dahlhausen CZ Vás srdečně zve k návštěvě našeho stánku v průběhu České herniologické konference pořádané Českou herniologickou společností. Budeme se účastnit také teoretické a praktické části v rámci Hernia Basic předcházející samotné konferenci.

Říjen 2017

26. - 28.10.2017 - XXVI. konference Sekce gynekologické endoskopie ČGPS ČLS JEP 2017

Dovolujeme si Vás pozvat k návštěvě našeho stánku v průběhu konference. Další informace o programu kongresu naleznete zde

  

20.10.2017 - XXVIII. Ústecký oftalmologický den

Zveme Vás na Ústecký oftalmologický den. Letošním tématem je "Glaukom a sítnice". Další informace naleznete v odkazu.

Duben 2017

13.4.2017 - VIII. Den Florence Nightingale, Kyjov

Zveme Vás na jednodenní odbornou konferenci pořádanou nemocnicí Kyjov. Konference je určena zdravotnickým pracovníkům nelékařských oborů. Tématem letošního ročníku je diagnostika a léčba onemocnění hlavy a krku.

Leden 2017

26. - 27.1.2017 - XV. celostátní  kongres s mezinárodní  účastí, Pardubice

Česká společnost pro léčbu rány pořádá ve spolupráci s Fakultou zdravotnických studií Univerzity Pardubice a s Pardubickou nemocnicí XV. celostátní kongres s mezinárodní účastí na téma: mezioborová spolupráce při léčbě ran a kožních defektů. Společnost Dahlhausen CZ zde již jako tradičně představí novinky ve svém sortimentu. Přijďte se za námi podívat na stánek, budeme se těšit.

Září 2016

2. ‐ 3. 9. 2016 - XIV. setkání zájemců o zobrazovací techniky, Český Krumlov, Městské divadlo

Ve spolupráci s Oční klinikou UVN Praha jsme se zúčastnili konference v Českém Krumlově, kde jsme prezentovali náš výrobek Ologen.

 

Český Krumlov2016.JPG Český Krumlov2016,2.JPG  
  

Červen 2016

16.-17.6.2016 - XX. Harrachovské chirurgické dny

Rádi bychom Vás srděčně pozvali na již XX. HARRACHOVSKÉ CHIRURGICKÉ DNY (lékařská i sesterská sekce),

které se uskuteční ve dnech 16. - 17. června 2016 v Harrachově, v hotelu Fit Fun

Jedná se o dvacátý ročník Harrachovských chirurgických dnů, pořádaných ve spolupráci chirurgického centra Krajské nemocnice Liberec a.s a chirurgického oddělení Nemocnice v Semilech. Kongres je dvoudenní, má sekce břišní, hrudní, cévní chirurgie, traumatologie a varia.

Součásti kongresu bude i "Workshop virtuální chirurgie na simulátoru Simbionix", vedený certfikovanými školiteli.

Květen 2016

5.5.2016 - VII. den florence nightingale

Nemocnice Kyjov pořádá pod záštitou hejtmana JMK JUDr. Michala Haška a starosty města Kyjov Mgr. Františka Lukla, MPA   VII. DEN FLORENCE NIGHTINGALE na téma "Diagnostika a léčba onemocnění trávícího traktu". Celý tým Dahlhausen CZ Vás srdečně zve. Více informací zde.

 

Duben 2016

8.-9.4. - State of the art v urogynekologii a rekonstrukční pánevní chirurgii.

Krajská nemocnice Tomáše Bati a Urogynekologická společnost pořádají v Kongresovém centru ve Zlíně konferenci State of the art. Srdečně Vás zveme na tuto událost, kde naše společnost představí svoje výrobky.

Leden 2016 

29.2.2016 - Regionální odborná konference pro zdravotnické pracovníky – nelékaře

Městská nemocnice v Litoměřicích pořádá konferenci a společnost Dahlhausen CZ na ní představí Vlhké hojení ran. Srdečně Vás zveme a těšíme se na Vaši účast.

21.1.-22.1.2016 - XIV. celostátní kongres s mezinárodní účastí

Česká společnost pro léčbu rány  pořádá ve spolupráci s Fakultou zdravotnických studií Univerzity Pardubice, s Pardubickou nemocnicí, Nemocnice Pardubického kraje, a.s. XIV. celostátní  kongres s mezinárodní  účastí na téma: mezioborová spolupráce při léčbě ran a kožních defektů. Tým společnosti Dahlhausen CZ se na Vás těší u našeho výstavního stánku.

5.1.2016 - Novinky firmy Dahlhausen 

Česká asociace sester ve spolupráci s Karlovarskou krajskou nemocnicí a.s., odd. Centrální operační sály nemocnice v Karlových varech pořádá odborný seminář, na který Vás srdečně zve celý tým společnosti Dahlhausen CZ. Společnost představí především 3D Endolap a 4DryField.

Prosinec 2015

3.12.2015 - 8. mezioborová konference nemocnice Pardubického kraje Orlickoústecká nemocnice

Orlickoústecká nemocnice pořádá 8. mezioborovou konferenci v hotelu Uno, celý tým společnosti Dahlhausen CZ Vás srdečně zve. Těšíme se na Vaši účast. Prezentační stánek naší společnosti najdete v Oranžovém salónku.

 

3.12.2015 - Celostátní konference s mezinárodní účastí XXIV. česká urogynekologie 2015

Celý tým společnosti Dahlhausen CZ Vás srdečně zve na celostátní konferenci s mezinárodní účastí. 

Více info o kongresu zde.

 

1.12.2015 - Konference operačních oborů, nemocnice Karlovy Vary 

ČAS ve sploupráci s Karlovarskou krajskou nemocnicí pořádá Konferenci operačníh oborů, kde společnost Dahlhausen představí speciální spodní prádlo. Srdečně Vás zveme.

Listopad 2015 

13. - 14. 11. 2015 XIII. Kongres České společnosti chirurgie ruky, II. Kongres České společnosti rehabilitace ruky | Harrachov

Společnost Dahlhausen zve srdečně na kongres s mezinárodní účastí při příležitosti 40 let chirurgie ruky. 

 

Hlavními tématy budou: Traumatologie ruky, Degenerativní onemocnění na ruce, Dětská ruka, Problematika inervace ruky, Rehabilitace ruky, Varia.

 

Prezentace bude na místě otevřena již od čtvrtka 12. listopadu večer, přednáškové dny pak budou probíhat během pátku a soboty. Více o kongresu zde.

 

11. - 13. 11. 2015 Náchodské mezioborové dny | Náchod

Zveme na jubilejní desátý ročník Náchodských mezioborových dní, které se konají v Městském divadle Dr. Josefa Čížka v Náchodě. Čeká vás bohatý společenský i odborný program.

 

Přednášky budou letos zaměřeny na interní, přednemocniční a intenzivní péči, neurologii, onkologii, chirurgické obory, laboratorní medicínu, gynekologii a porodnictví, dětské lékařství a ošetřovatelství, a také komunikaci a vzdělávání s důrazem na mezioborovou problematiku.

Z programu společenského je to pak ochutnávka vína Michlovský, živá hudba i bohaté občerstvení formou rautu.

 

Více informací a kompletní program naleznete zde: www.nmd.edu-med.cz

 

Říjen 2015

30. - 31. 10. 2015 XXIV. Konference Sekce gynekologické endoskopie | Olomouc

Společnost Dahlhausen CZ jako mediální partner akce vás srdečně zve na konferenci Sekce gynekologické endoskopie. Na našem stánku se můžete seznámit s novinkou 4DryField a dále síťkovými implantáty Dynamesh.

 

Více informací a kompletní program konference naleznete zde: www.laparoskop.cz/sge2015

 

16. - 17. 10 2015 Konference Angis | Hradec Králové

Srdečně vás zveme na na odbornou konferenci pro farmaceutické asistenty a lékárníky. S tématem Stop postradiačním reakcím na kůži vystoupí Petra Dopiráková, představí Flamigel jako možné řešení nežádoucí účinků radioterapie i její prevenci.

 

Více informací a kompletní přehled přednášejících naleznete na www.angis.cz.

 

Září 2015

24. - 26. 9. 2015 XXXVI. Národní kongres plastické chirurgie | Praha

Dovolte, abychom vás srdečně pozvali v pořadí již na 36. ročník Národního kongresu plastické chirurgie. Dějištěm kongresu budou reprezentativní prostory hotelu Corinthia Tower v Praze.

 

Očekává se účast více jak desítky světově uznávaných odborníků a asi dvou stovek účastníků ze strany firem prezentující nejnovější produkty a technologie.

 

Na kongresu nebude chybět ani Dahlhausen, jejíž zástupci představí buněčný preparát pro regenerativní medicínu Lipogems spolu s dalšími produkty z našeho portfolia zarhnující například hojení ran, pooperační kompresivní podprsenky Carefix nebo tkáňové a kožní lepidlo Glubran.

 

Více informací a kompletní program naleznete na www.kongresplastika2015.cz.

 

 

17. - 18. 9. 2015 II. Česká herniologická konference 2015 | Olomouc

Po loňském úspěšném ročníku vás opět s radostí zveme na zářijovou konferenci České herniologické společnosti. Vzácnou návštěvou letos bude sám prezident Evropské herniologické společnosti prof. Giampiero Campanelli. Konference hostí i celou řadu evropských lékařských špiček z oboru herniologie, jmenujme například Dr. med. Jan F. Kukletu z Curychu nebo Prof. Jean-Henri Alexandra z Paříže. Těšit se můžete i na spoustu dalších hostí.

 

Na našem stánku se můžete seznámit s novinkou - kýlní síťkou CICAT 5 cm x 6 cm k řešení pupeční kýly technikou PUMP. Více informací na našich stránkách zde, na animační video zobrazující techniku PUMP se můžete podívat na našich stránkách zde.

 

Program a podrobnější informace jsou dostupné na: http://konference.chsp.cz/program

 

10. - 11. 9. 2015 XXI. Královehradecké ošetřovatelské dny | Hradec Králové

Česká asociace sester ve spolupráci s FN Hradec Králové pořádá již jedenáctý ročník konference věnované ošetřovatelství a společnost Dahlhausen bude u toho.

 

Letošními, již tradičními tématy budou: Aktuality z oboru ošetřovatelství, Komplexní péče o onkologického pacienta, Bolest, Péče o rány, Ošetřovatelská péče v klinických oborech a Vzdělávání. Více informací o ošetřovatelských dnech zde.

 

 

4. - 5. 9. 2015 XIII. Setkání zájemců o zobrazovací techniky, Glaukomový klub | Český Krumlov

Oční klinika 1. LF UK a ÚVN Praha ve spolupráci s ČOS pořádá již osmé oftalmologické setkání se zaměřením na řešení glaukomu.

 

Při příležitosti českokrumlovského setkání si vás dovolujeme pozvat na stánek společnosti Dahlhausen, kde se můžete seznámi s produktem - nitroočním implantátem Ologen Matrix, více zde

 

Více informací o konferenci zde.

 

 

Červen 2015

25. 6. 2015 Management péče o seniory pro vedoucí pracovníky v sociálních službách aneb " Nebojte se zeptat" | Moravská Třebová

Společnost Dahlhausen CZ vás srdečně zve na prezentaci firmy při příležitosti semináře pro zdravotní sestry.

 

Účastníky vzdělávacího dne čeká nabitý program. Jedním z bodů dne bude například přednáška Pavla Klimeše z hospice Cesta domu, který uvede do problematiky způsobu péče o umírající a doprovázení klientů.

 

11. - 12. 6. 2015 XIX. Harrachovské chirurgické dny | Harachov

Již po devatenácté se konají Harrachovské chirurgické dny, pořádané ve spoluráci chirurgického centra Krajské nemocnice Liberec a.s a chirurgického oddělení Nemocnice v Semilech. Dvoudenní kongres se věnuje sekci břišní, hrudní, cévní chirurgie, traumatologie a varia. Paralerně s chirurgickou probíhá i sesterská sekce. 

 

Více informací na: www.kongresharrachov.com

 

4. - 5. 6. 2015 Workshop urologie | Kyjov

Urologické oddělení Nemocnice Kyjov pořádá ve dnech 4. - 5. 6. 2015 IV. ročník workshopu "Pokroky v urogynekologii".

 

Společnost Dahlhausen CZ vás zve na odborný program, během kterého primář MUDr. Michal Turek představí použití Dynamesh implantátu CESA / VASA v rámci své přednášky "Léčba descensu pomocí bilaterální sakrokolpopexe a její možný efekt na OAB.

 

Akce se koná pod záštitou Sekce urodynamiky, neurologie a urogynekologie České urologické společnosti ČLS J.E. Purkyně a České akademie urologie.

 

Více informací o workshopu a odborném programu najdete zde.

Pro další informace o produktech Dynamesh pro urogynekologii prosím klikněte zde

 

4. 6. 2015 Seminář na téma Flamigel ve 14.00  | Praha

Společnost Dahlhausen CZ vás srdečně zve na seminář na téma Flamigel v praxi při radioterapii, který se koná ve 14.00 na Radioterapeutické a onkologické klinice ve FN Královské Vinohrady.

 

Květen 2015

29. 5. 2015 Berounský ošetřovatelský den | Beroun

Společnost Dahlhausen CZ - partner akce - vás srdečně zve na Berounský ošetřovatelský den. Již třetí ročník odborné nelékařské konference letos nabízí 12 zajímavých přednášek napříč obory týkající se nejen ošetřovatelských metod. Konference je zváště určena pro střední zdravotnický personál.

 

Přednáškový den otevře PhDr. Martina Šochmanová, MBA tématem "České zdravotnictví a postavení nelékařů", druhý blok se zaměřuje na geriatrické pacienty a obsahuje celkem čtyři přednášky. Konference bude zakončena vystoupeními probírající témata terapeutická. 

 

Více informací a kompletní program naleznete zde

 

27. 5. 2015 Hodonínský den sester | Hodonín

Poslední květnovou středu se koná v hodonínském sále Evropa Den sester na téma: Pohled na zajímavé a přínosné kauzistiky. Akce začíná v 9.00. Těšíme se na setkání na našem stánku Dahlhausen CZ. 

 

26. 5. 2015 v 19.00 Přednáškový večer | Trutnov

Společnost Dahlhausen CZ jako partner akce vás srdečně zve na přednáškový večer zaměřený na problematiku kýl. V rámci večera budete mít šanci se seznámit s produkty Dynamesh 3D a Ipom.

 

Program:

1) Pohled na operace kýl v časovém období 50 let

2) Vliv vývoje nových materiálů na užití kýlních implantátů a jejich fixace

3) Současné možnosti léčby ventrálních kýl

 

Koordinátorem večera je prim. MUDr. Antonín Vajcík.

 

26. 5. 2015 ve 14.00 Seminář na téma enzymatické alginogely | Praha

Společnost Dahlhausen CZ vás srdečně zve na seminář, který se koná na klinice popálenin ve FN Královské Vinohrady.

 

21. - 22. 5. 2015 Pražské herniologické dny - Plastika tříselné kýly otevřené vs. laparoskopické přístupy | Praha

Společnost Dahlhausen CZ jako partner akce vás srdečně zve na Pražské herniologické dny 2015. O nové poznatky a zkušenosti se s vámi rádi podělíme na prezentačním stánku věnujícímu se kýlním implantátům Dynamesh. Více o produktech zde.

 

Dvoudenní program zahrnuje přednášky předních odborníků, v pátek pak účastníky čeká živý přenos operací do konferenčního sálu s interaktivní možností komunikace s operatérem. Operace budou probíhat v Nemocnici Na Františku v Praze. 

 

18. - 19. 5. 2015 XXII. pražské chirurgické dny 2015 - Jiráskovy dny | Praha

I. chirurgická klinika 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze a Traumatologicko-ortopedická sekce ČAS pořádá v pořadí již 22. ročník pražských chirurgických dnů. Akce se koná pod záštitou České chirurgické společnosti ČLS JEP a České asociace sester v Kongresovém centru Clarion Congress Hotel Prague.

 

Společnost Dahlausen CZ patří mezi vystavovatele s širokým chirurgickým portfoliem a nejnovějšími výrobky na trhu. Rádi vás potkáme na našem stánku.

 

Více informací na: https://www.congressprague.cz/kongresy/pchd2015.html

 

12. 5. 2015 VI. Den Florence Nightingale | Kyjov

V úterý 12. 5. 2015 se bude konat v kyjovském kulturním centru jednodenní konference na téma "Koho záda nebolí...". Akci pořádá nemocnice Kyjov pod záštitou starosty města Kyjov Mgr. Františka Lukla, Mpa. Těšíme se na shledání na našem stánku Dahlhausen CZ.

 

7. 5. 2015 Workshop na kýlní implantáty Dynamesh | Nemocnice Prostějov

Operační program začíná v 8.30 laparoskopickou operací tříselné kýly za použití nové síťky Dynamesh Endolap 3D, následovat bude laparoskopické řešení ventrální kýly za použití síťky Dynamesh IPOM.

 

Operaci povede MUDr. David Marek. Odborným garantem chirurgického workshopu je primář MUDr. Adolf Gryga, člen předsednictva ČHS - sekce EHS (Herniologické sekce ČCHS). Celá akce se koná pod záštitou Ing. Tomáše Uvízla, ředitele SMN a.s. Prostějov, člena skupiny Agel a.s.

 

Více informací na: http://nemocniceprostejov.agel.cz/odbornici/kalendar-akci.html

Více informací o kýlních implantátech Dynamesh Endolap 3D na stránkách Dahlhausen CZ.

 

Duben 2015

10. 4. 2015 Druhý pražský glaukomový den | Praha

Po úspěchu prvního ročníku pražské glaukomové školy pořádá Česká glaukomová společnost v partnerství se společností Dahlhausen CZ druhý ročník setkání. 

 

V rámci úvodních přednášek se účastníci mohou seznámit se všemi aspekty problematiky chirurgické léčby glaukomu. Probírat se budou nové antiglaukomové techniky. Zájemci o chirurgickou léčbu glaukomu budou mít možnost nácviku jednotlivých typů operací se zkušeným chirurgem. Pro zájemce je připraven wetlab techniky zajištění společností Carl Zeiss. 

 

Více informací na www.glaukomovaskola.cz

 

8. 4. 2015 Workshop Dynamesh Endolap 3D | P+P Klinika Kladno

Ve středu 8. dubna proběhne na kladenské klinice workshop laparoskopické operace tříselné kýly technikou TAPP. Operaci povede MUDr. Stanislav Průša. Tvarované síťové 3D implantáty Endolap 3D pro reparaci tříselné a stehenní kýly pomocí endoskopické (TEP) a laparoskopické (TAPP) techniky operatérovi umožňují časově úsporný a účinný operační postup. 

 

Více informací o kýlních implantátech Dynamesh Endolap 3D na stránkách Dahlhausen CZ.

 

Březen 2015

25. 3. - 27. 3. 2015 Hernilogický workshop za použití Dynamesh kýlních imlantátů | Hannover

Třetí březnový týden proběhne chirurgický workshop kýlní operace za použití Dynamesh kýlních imlantátů s Dr. Andreas Kuthem, členem představenstva německé herniologické společnosti.

 

Akce se koná v nemocnici DRK - Krankenkaus Clementinenhaus na referenčním centru pro miniinvazivní chirurgii v Hannoveru.

 

Více informací o kýlních implantátech Dynamesh najdete zde.

 

3. 3. - 5. 3. 2015 Chirurgický workshop ke kýlní problematice | Frýdlant 

Společnost Dahlhausen CZ spol. s r. o. ve spolupráci s nemocnicí Frýdlant, s. r. o - Euroclinicum Group Vás srdečně zvou na chirurgický workshop zaměřený na problematiku chirurgického řešení kýl s použitím implantátů Dynamesh.

 

Součástí workshopu budou operace:

a) třísla - laparoskopicky - použití kýlní sítky Dynamesh Endolap 3D, a technikou Lichtenstein - použití sítky Dynamesh Lichtenstein
b) ventrální kýly - laparoskopicky - použití sítky Dynamesh IPOM

 

Workshop povedou primář frýdlantské chirurgie Lukáš Kohoutek a MUDr. Tomáš Bureš z P-P Kliniky Kladno. Oba jsou čelními představiteli České sekce Evropské herniologické společnosti.

Ubytování je zajištěno v Hotelu Antonie - Frýdlant v Čechách (u Liberce).

Únor 2015

19. 2. 2015 Pracovní schůze - implantáty Dynamesh | Nemocnice Písek

Leden 2015

22. 1. - 23. 1. 2015 XIII. celostátní kongres České společnosti pro léčbu s mezinárodní účastí | Pardubice

Třináctý ročník nese podtitul „Mezioborová spolupráce při léčbě ran a kožních defektů". Do univerzitního kongresového centra se sjedou přední čeští a slovenští specialisté.

 

Podobně jako v minulých letech je doplní zahraniční hosté. Tentokrát se svými přednáškami vystoupí špičkoví odborníci z Velké Británie, Německa a Slovenska.


 
DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o.
Knínická 1577/8, 664 34 Kuřim | Česká republika
IČ: 63493179 | DIČ: CZ63493179 | telefon: 541 422 070 | fax: 541 422 071
tvorba www stránek emocio