-

Speciální produkty 

Ologen

Nitrooční implantát ologen® Collagen Matrix (ologen®CM) se používá k hojení ran v široké paletě očních chirurgických výkonů, jako jsou operace glaukomu, pterygia a řady dalších zákroků na oku. Matrice má porézní strukturu tvořenou zesítěným lyofilizovaným atelokolagenem typu I a glykosaminoglykanem (GAG).

 

Pro více informací klikněte zde.

CareFix

V programu CareFix nabízíme produkty pro ochranu místa rány a pro zajištění IV kanyly nebo drenu katétru. Fixuje převaz, katétr nebo kanylu bezpečně na místě, chrání proti vzniku infekce a minimalizuje krvácení.

 

Pro více informací klikněte zde.

 

Koronární stenty

Koronární stenty M´Sure-Cr (BMS) a M'Sure-S (DES) jsou konstruovány na platformě CE certifikované kobalt chromové slitiny L605. Speciální technika elektro-leštění zajišťuje ultra tenkou tloušťku strutů 59μm. Stenty vykazují zkrácení o 0,29% & průměrnou hodnotou recoil < 3 %.

 

Pro více informací klikněte zde.

  

4DryField PH

4DryField PH je hemostatikum a prevence proti adhezím v jednom. 4DryField PH zastavuje krvácení, během okamžiku absorbuje množství vody o několikanásobku vlastního objemu. Maximální účinnost, maximálně bezpečná aplikace, bez vedlejších účinků, minimálně invazivní chirurgie, bez enkapsulace nebo zjizvení.

 

Pro více informací klikněte zde.


 
DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o.
Knínická 1577/8, 664 34 Kuřim | Česká republika
IČ: 63493179 | DIČ: CZ63493179 | telefon: 541 422 070 | fax: 541 422 071
tvorba www stránek emocio