Katalog

Hyiodine

Zdravotnický prostředek třídy III

Hojení hlubokých ran. V sortimentu balení 22 g a 50 g.

Antimikrobiální gel Hyiodine® představuje ideální řešení pro hluboké, rozpadlé a obtížně přístupné rány. Navíc obsahuje bioaktivní kyselinu hyaluronovou, která významně urychluje hojení.

Správné složení pro efektivnější hojení. Hojení pomocí kyseliny hyaluronové má při regeneraci tkáně spolehlivé výsledky. Jód ničí zánět a současně zabraňuje jeho recidivě. Hyiodine® vytváří v hluboké ráně ideální prostředí nezbytné pro úspěšné hojení.

Široká variabilita aplikace. Výhodou gelové formy je variabilita použití. Hyiodine® umožňuje léčit rány postihující kostní struktury, rány s odhalenými šlachami nebo hluboké píštěle.

Ověřená účinnost. V klinické studii provedené Fakultní nemocnicí v Hradci Králové Hyiodine® pomohl v 68 % nejkomplikovanějších případů. Proto jej stále více lékařů považuje za jistotu v hojení.

Gelová forma umožňuje aplikovat Hyiodine® i do velmi hlubokých a těžko přístupných ran. Účinně pomáhá při hojení píštělí, podminovaných dutin nebo kapes.

Pro více informací klikněte zde: https://www.aktivnihojeni.cz/hyiodine

Hyiodine je zdravotnický prostředek a před jeho použitím si pozorně přečtěte návod k použití. Stav rány konzultujte s lékařem.