DynaMesh

O implantátech

Vše začíná jedním vláknem

Na začátku není ledajaké vlákno, nýbrž vlákno z PVDF*: odolné proti přetržení, biokompatibilní, hladké.PVDF si již „z přírody“ přináší mnoho vlastností, kterými se vyznačuje ideální implantát. Z vlákna je však nejdříve nutné vytvořit ideální textilní strukturu. Musí však být přesně určena pro příslušnou indikaci. Správně upletené očko je základem.

Teprve tak dosáhneme aktuálních potřebných „vnitřních hodnot“ jako je stabilita, pružnost a porozita. Na konci proto není ledajaký implantát typu „jeden pro všechno“, ale speciálně vytvořený hightech produkt DynaMesh®. Produkt, který lékaři umožňuje, aby optimálním způsobem splnil svůj úkol – a pacientovi daroval mnoho bezpečných let bez potíží.

Na začátku není ledajaké vlákno, nýbrž vlákno z PVDF*: odolné proti přetržení, biokompatibilní, hladké.PVDF si již „z přírody“ přináší mnoho vlastností, kterými se vyznačuje ideální implantát. Z vlákna je však nejdříve nutné vytvořit ideální textilní strukturu. Musí však být přesně určena pro příslušnou indikaci. Správně upletené očko je základem. Teprve tak dosáhneme aktuálních potřebných „vnitřních hodnot“ jako je stabilita, pružnost a porozita. Na konci proto není ledajaký implantát typu „jeden pro všechno“, ale speciálně vytvořený hightech produkt DynaMesh®. Produkt, který lékaři umožňuje, aby optimálním způsobem splnil svůj úkol – a pacientovi daroval mnoho bezpečných let bez potíží.

Náš slib

„Můžete se spolehnout.“

Co je pro Vás jako lékaře důležité

Textilní implantáty, které umožňují účinně a optimálně léčit Vaše pacienty. Jednoduchá, rychlá a nekomplikovaná manipulace v průběhu operace. Operační výsledky, které lékaři a pacientovi přinášejí dlouhodobé uspokojení.

Co je důležité pro Vaše pacienty

Textilní implantáty, které pacient téměř necítí, umožňující svobodu pohybu bez potíží a omezení, jejichž trvalou funkci lze po operaci kontrolovat bez dalších chirurgických zásahů pomocí technologie visible. Dlouhodobá řešení, díky kterým lze žít bez bolestí a potíží.

Co je důležité pro nás jako výrobce

Textilní implantáty vyrobené ze suroviny, kterou máme zcela zvládnutou: PVDF. Výroba, kterou máme od začátku až do konce pod kontrolou. Produkty, které jsou přizpůsobeny aktuální indikaci nebo operační metodě. Avšak také produkty, které společně s lékaři vyvíjíme pro nové operační techniky.

Vše pod jednou značkou

Textilní implantáty vyrobené ze suroviny, kterou máme zcela zvládnutou: PVDF. Výroba, kterou máme od začátku až do konce pod kontrolou. Produkty, které jsou přizpůsobeny aktuální indikaci nebo operační metodě. Avšak také produkty, které společně s lékaři vyvíjíme pro nové operační techniky.

Vše z jedné ruky

Ať vývoj produktů, výroba, kontrola kvality, expedice či poradenství: Všechny výrobní kroky od výroby síťky až po konečné baleníprovádíme sami. Dosahujeme tak na každém procesním stupni optimálních výsledků.

Vše pod kontrolou

Při výrobě našich výrobků co nejpřísněji dodržujeme směrnici pro lékařské produkty 93/42/EHS a jsme certi±kovaní podle DIN EN ISO 13485. Vyrábíme v čistých prostorech třídy 7 a třídy C směrnice ES CMP podle ISO 14644-1.

Náš podnik

Technicky vyspělé projekty
vyrobené v Německu

Vše pro lékaře

Náš sortiment zahrnuje textilní implantáty vyrobené na míru pro urogynekologii. Přitom nabízíme speciální textilní struktury implantátů pro operativní ošetření úniku moči a poklesu pánevního dna. Společně se zkušenými uživateli pořádáme semináře a workshopy.

Aktuální informace o workshopech naleznete vždy na: http://dyna-mesh.com/events/


Vše pro budoucnost

Naše vysoce výkonné výzkumné a vývojové oddělení pracuje již dnes na další generaci produktů. Ve spolupráci s předními světovými výzkumnými zařízeními a klinikami tvoří naši inženýři společně s renomovanými lékaři budoucnost.

Vše s oceněním

V roce 2003 jsme obdrželi cenu za inovaci města Aachen.V roce 2007 byla vyznamenána naše technologie visible(„Inovační soutěž na podporu lékařské techniky“Spolkového ministerstva pro vzdělávání a výzkum).


Najít individuální řešení – vyhnout se omylům

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor.